Kvalitní služby Masiv produkt - Masivprodukt - Kvalitní kanadské sruby, roubenky, střechy

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kvalitní služby Masiv produkt


Dřevostavby:

Jedna z našich předních činností. Stavíme sruby, roubenky i rámové dřevostavby. Se stavbou srubů máme více než desetileté zkušenosti. Používáme ty nejlepší technologie a svoje know-how.

Tesařské práce:

Střešní konstrukce všech druhů stavíme nejen na námi realizovaných stavbách. Zhotovujeme střechy i na jiných budovách a samozřejmě provádíme i rekonstrukce. K tesařským pracím patří rovněž altány, pergoly, suchá stání pro Váš automobil a různé další přístřešky.

Pokrývačské práce:

Vaši novou nebo i starou střechu pokryjeme téměř jakoukoli Vámi vybranou krytinou. Technologie probereme se zákazníkem a vysvětlíme mu, jaké jsou podmínky záruky podle výrobce střešní krytiny. Po skončení prací na Vaší střeše tuto záruku s výrobcem sami vyřešíme a dodáme záruční list.
(Záruka uváděná výrobci střešní krytiny, jako je 30 a více let nevzniká koupí materiálu, ale potvrzením o odborné montáži vč. originálního příslušenství)

Schodiště:

Schodiště vyrábíme a montujeme ze srubové kulatiny nebo hraněného řeziva. K takovému dílu jsme schopni vyrobit i stejně rustikální zábradlí dle přání zákazníka. Problémem nejsou ani schody a zábradlí na úrovni truhlářské práce.

Nábytek:

Nabízíme také zahradní nábytek v podobě srubových stolů a pod. Nebo srubové postele do interiéru. Opět není problém výroby truhlářských výrobků, avšak tyto služby nabízíme pouze v zimních měsících.

Dokončovací práce:

Provádíme i dokončovací práce. Ne jen na námi realizovaných stavbách, ale i na nedokončených projektech po jiných firmách. Řezání a úprava stavebních otvorů pro okna a dveře, řezání drážek na příčky, výstavba příček (dřevěných), konstrukce štítů, opláštění štítů (nesámovaná prkna, palubky), osazení oken a dveří a mnoho dalších prací...

Stavební materiály:

Dodáváme různé stavební materiály za výhodné ceny. Pošlete-li nám seznam požadovaného zboží, zašleme Vám do dvou pracovních dnů odpověď s naší cenovou nabídkou.


 
© 2013 - 19
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky